مقالات

بهترین رنگ مبلمان برای ست کردن در دکوراسیون

انتخاب رنگ مبلمان از آن جهت اهمیت زیادی دارد که تاثیر بسزایی بر دکوراسیون منزل می‌گذارد و می‌توان باقی وسایل را به نوعی در ارتباط با همین همین انتخاب دانست. برای هماهنگی و تعادل بصری فضا داشتن ترکیب رنگی و پالت مشخص می‌تواند انسجام دکوارسیون را افزایش دهد. پس اگر این هماهنگی به هر دلیلی از بین رود، تاثیر منفی بر چیدمان منزل شما می‌گذارد. حتی ممکن است با تغییر دکوراسیون یا اضافه کردن یک وسیله جدید، هماهنگی به هم بخورد. البته می توانید رنگ مبلمان خانه خود را به گونه‌ای انتخاب کنید که ست کردن رنگ های دیگر یا حتی تغییر دکوراسیون با محدودیت های کم‌تری انجام شود. پس در ادامه مطلب شما را با ۷ انتخاب رنگ برای مبل راحتی آشنا می‌کنیم.

انتخاب طرح رنگ براساس ایجاد پالت رنگی است. یک پالت رنگ برای طراحی خانه این قدرت را دارد که فضای اتاق را تنظیم کند و همچنین احساسات را برانگیزد. این می‌تواند فضای اتاق را گرم‌تر یا خنک‌تر، بزرگ‌تر یا کوچک‌تر کند. بسته به رنگ هایی که برای مبلمان، دیوارها، پوشش پنجره ها انتخاب می‌کنید ، می توانید تعادل، هماهنگی، وحدت یا تأکید ایجاد کنید.
قبل از هر چیزی برای انتخاب رنگ مبلمان باید به این موارد دقت کنید و آن‌ها را در نظر بگیرید:
⦁ ابعاد فضا
⦁ نورگیری فضا
⦁ سلیقه و شخصیت افراد
⦁ شرایط و سبک زندگی
⦁ سبک کلی دکوراسیون
با در نظر گرقتن این موارد و شناخت ترکیب رنگ‌ها که در ادامه خواهم گفت، می‌توانید بهترین انتخاب را برای مبلمان منزل خود داشته باشید.
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید